My i Pszczoły

Pszczoły rodzinną tradycją

Rodzina Butkiewiczów zajmuje się hodowlą pszczół od trzech pokoleń (a może i dłużej, wszak przed wojną w okolicach Wilna, skąd pochodzą nasze korzenie, bartnictwo było bardzo popularne) - tradycja zaczęła się kilkadziesiąt lat temu od kilku uli dziadka Edwarda, następnie została rozwinięta w profesjonalną pasiekę przez Czesława (na zdjęciu bez koszuli - pszczoły naprawdę nie są groźne, gdy umiesz się z nimi zaprzyjaźnić) i kontynuowana przez synów: zawodowo, na skalę wielkotowarową, przez Adama oraz hobbystycznie przez Zbyszka. Nasze pasieki rozmieszczone są w kilkunastu miejscach na Mazurach, na północ od Węgorzewa, z perfekcyjnymi lokalizacjami na skraju "Rezerwatu przyrody Jezioro Siedmiu Wysp" - regionu gwarantującego unikalną w skali całej Polski czystość środowiska i najwyższą jakość miodu oraz innych pszczelich produktów.

Pasieki podlegają nadzorowi Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Węgorzewie (WNI 28195605) i są dopuszczone do sprzedaży bezpośredniej produktów pszczelich.

Zbigniew i Czesław Butkiewicz

Fot. Zbigniew i Czesław Butkiewicz

Detalicznie lub hurtowo miód możesz kupić bezpośrednio z pasieki w Węgorzewie, kontakt: Czesław Butkiewicz tel. 695-931-632. Wybrane do promocji rodzaje miodu znajdziesz także w naszym sklepie w zakładce "Miód z pasieki". Jeżeli Ci zasmakuje i zechcesz regularnie się u nas zaopatrywać to zadzwoń lub napisz maila.

Na tej stronie znajdziesz głównie niszowe, lecz jakże wdzięczne wyroby pochodzące od pszczół - ręcznie produkowane świece ze 100% naturalnego wosku pszczelego. Świeczki, których zapach uprzyjemni Ci relaksującą kąpiel, figurki z wosku, których kształt sprawi radość Twojemu dziecku, świece ozdabiające Wigilijny lub Wielkanocny stół oraz inne woskowe cuda na każdą okazję. I dodajmy nieskromnie, aczkolwiek ambitnie - chcemy, aby był to najlepszy sklep z pszczelimi świeczkami w całym internecie ;-)

Wysyłkę gotowych świeczek prowadzimy z Komornik koło Poznania, a o to żeby sprawnie dojechały do Ciebie dba:

Agnieszka Butkiewicz
sklep@pszczeleswiece.pl
tel. 607-413-389

Zapraszamy do udanych zakupów i zapalenia każdego wieczora świeczki o aromacie wosku, miodu i propolisu - ludzki umysł uwielbia naturalne doznania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl